Hakkımızda

Sektörel yayıncılıkta 25. yılını tamamlayan Daye Yayın Grubu; araştırmacı, yenilikçi, mükemmelliyetçi, tecrübeli ekibiyle, Tasarım, estetik ve içerikteki başarısıyla, yurtiçi ve yurtdışı temsilcilikleriyle, katıldığı fuarlarla, Üniversite, dernek, ticari ateşeliklerle oluşturduğu sinerjiyle, E-yayıncılık ve interaktif yayıncılık gibi günümüz teknolojilerini yakından takip eden uygulamalarıyla, Türkiye’de süreli yayıncılıkta öncü, farklı ve lider olmanın heyecanını yaşamaktadır.
Daye Yayıncılık ; HOMEX: Uluslararası Ev Tekstil Dergisi,TEKSTİL KONFEKSİYON TEKNOLOJİ: Konfeksiyon Hazır Giyim Teknolojileri Dergisi yayınlarıyla sektörlerine hizmet vermektedir.
Daye Yayıncılık; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilkelerinden taviz vermeden, bağımsız, iddialı, kaliteli ve seviyeli yayıncılık anlayışını daha da yukarılara taşıyacaktır.

Daye Yayıncılığa Hoş Geldiniz…
Profesyonel ekibi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Daye Yayıncılık, uzmanlık alanına giren her konuda size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır. Masaüstü Yayıncılık ve Ajans Hizmetlerimiz hakkında ilgili telefonlarımızı arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak uzman personelimiz ile günün her saati direk temasa geçebilirsiniz.
Hoş vakit geçirmeniz dileği ile…

Daye Yayıncılık Bünyesinde;
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Lansman Organizasyonları
Web Hizmetleri
Katalog / E-Katalog Çalışmaları
Indoor-Outdoor Reklam Afişleri
Masaüstü Yayıncılık
Broşür, İlan, Insert Çalışmaları hizmetleri verilmektedir