465x180

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtımında çok önemli bir yer tutan basılı malzemeler, imaj bir tasarım ile birlikte kaliteli baskıya da sahip olmalıdır. Dergi, katalog, broşür gibi işlerinizin tasarımı ister biz yapalım, ister hazır gelsin, baskıdan önce prova baskılar onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra da baskı aşamasına geçilir. Profesyonel baskı ekibimiz, işlerinizin film, kalıp, baskı, laminasyon, mücellit aşamalarını titiz bir şekilde takip etmekte, çalışmanızı sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

465x180

DIJITAL BASKI

Firmamız açıkhava reklam uygulamaları, ışıklı tabelalar, yönlendirme levha ve tabelaları, araç kaplama, dijital baskı, bayi tabelaları, rollup, cam giydirme, branda, afiş, iç ve dış mekan uygulamaları, display ürünler, fuar standları gibi benzer reklamcılık hizmetlerinde, üstün kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek işlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

465x180

PROMOSYONLAR

Firmamız, takvim, ajanda, bloknot, ödül, plaket, kalem, çakmak, anahtarlık, dosya, çanta, poşet, basılı cd ve cd zarfı gibi özel promosyon ürünleriniz için hizmet vermekte olup, işlerinizi tasarım aşamasından teslim aşamasına kadar takip etmektedir.

465x180

INTERAKTIF

   Bilgisayar ve internet  çağında olduğumuz  hepimizce bilinen bir gerçek.Ama gerek kişi olarak gerekse kurumsal olarak bilgisayar ve internetin bize sağlamış olduğu fırsatlardan ne denli faydalanabildiğimizi acaba bugüne kadar hiç sorguladık mı?

Globalleşen dünyamızda ticaretin yerkürenin en uç noktalarına kadar yaygınlaştığı düşünülürse,firmamızı ve imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünleri bulunduğumuz şehrin dışına ya da dünyanın öbür ucuna acaba hiç tanıtma fırsatınız oldu mu?Olduysa bunun size maliyet boyutları ne durumda?Yurt dışındaki müşterilerinize göndermiş olduğunuz katalog baskı maliyetini,kargo ücretlerini,kaybedilen zamanı,yaşadığınız stresleri hiç düşündünüz mü?

Halbuki bilgisayar ve interneti kullanarak,dünyanın herhangi bir ülkesindeki müşterinize firmanızı ve ürünlerinizi anlatan,gösteren;

 teknoloji ürünü katalogunuzu birkaç dakika içerisinde sıfır maliyetle ulaştırmanız mümkün

Digital Katalogun üstün avantajlarından bazıları:

a)    Kurulum gerektirmez:Firmanıza özel hazırlanmış olan katalog,CD ye kaydedilmiş olarak size verilir.Katalogu bilgisayarınızda masa üzerine ya da belgelerime kaydedebilir,Cd sini de arşivinizde tutabilirsiniz.Program kurulum için başka bir format gerektirmez.

b)    E-Mail gönderilebilir:Katalogunuzu dünyanın her yerindeki müşterinize e-mail olarak gönderebilirsiniz.Böylece katalog baskı ücretlerinden,kargo masraflarından kurtularak birkaç dakikalık zaman içerisinde katalog üzerinden sipariş görüşmelerine başlayabilirsiniz.

c)    Web sitenize eklenebilir:Web sitenize katalog orijinali eklenerek,sitenizi ziyaret edenler tarafından kısa sürede indirilme imkanı olabilir.Bayileriniz ya da müşterileriniz onu kendi bilgisayarlarına indirerek her an imalatınız olan ürün çeşitlerine ulaşma fırsatı yakalayabilir.

d)    Ekonomiktir,adet sınırlaması yoktur:Baskılı kataloglar gibi mevcudunun bitmesi ve yeniden baskı yaptırılması gibi sorunlar yaşanmaz.Binlerce hatta on binlerce müşterinize e-mail olarak ulaştırabilirsiniz.Üstelik kargo masrafı da size kalır.

e)    CD ye kopyalanabilir,çoğaltılabilir:Böylece fuarlarda ve diğer zamanlarda ısrarla elden katalog isteyen müşteri ve bayilere cd ye kopyalanarak çoğaltılabilir,verilebilir.

f)     Şifrelenebilir:Özellikle Web sitesine eklenen e-katalog istenildiğinde şifrelenerek,sadece sizin istediğiniz bayilerin ya da şahısların ulaşması sağlanabilir.Şifresini sizin bildirdiğiniz kişiler katalogunuza ulaşabilir.